Документація на Stargazer нарешті добралася до web :)

Довгий час наша славетна документація існувала лише у формі PDF-файлу. Це, в принципі, було непогано, але... трішки не зручно. Особливо з урахуванням того що документація до попередньої версії, stg-2.0, була доступна у web. Колись давно один із розробників Stg згадав що існує формат Docbook що дозволяє будувати документацію у різному форматі із одного джерела. Docbook — міжнародний стандарт, спеціальна мова що базується на XML і розроблена для написання технічної документації. Завдяки тому що Docbook це звичайний XML документи написані цією мовою можуть бути легко зконвертовані у різні форми завдяки XSLT. Багато людей доклали свої зусилля для того щоб перетворити стару документацію, джерело якої було у вигляді ODT-файлу, у формат Docbook. Ще трішки зусиль довелося докласти для автоматизації процесу перетворення Docbook у HTML і PDF. Але тепер усе готово! Насолоджуйтесь!

Web-версія: http://stg.net.ua/doc/index.html

PDF-версія: http://stg.net.ua/files/stg-2.409-help.pdf

Запуск репозиторія і багтреккера.

Сьогодні було запущено новий репозиторій проекту Stargazer і багтреккер. Публічного доступу до джерельних коді поки немає. Дані із старого багтреккера в процесі переносу.

Новий сайт STG.

Це новий сайт проекту біллінгової системи Stargazer. Наразі він у стані розробки, будь ласка відвідайте старий сайт: http://stg.dp.ua